облспоживспілка
 
Виховна робота в коледжі
 

Виховна робота завжди була і залишається в центрі уваги колективу коледжу. Студентам та учням створюються умови для змістовного проведення дозвілля, підвищення їх культурного рівня.

Виховний процес постійно перебуває в центрі уваги адміністрації. Плани роботи передбачають виховання студентів у навчальному процесі та в позааудиторний час; проведення заходів у гуртожитках; залучення студентів до художньої самодіяльності, студентське самоврядування, КВК (Клуб веселих і кмітливих); організаційно-виховну роботу класних керівників та бібліотеки.

Пріоритетним є виховання в студентів громадянських якостей, вміння реалізувати особистий потенціал, глибоке розуміння належності до українського народу, до своєї держави, внутрішньої потреби й готовності відстоювати та захищати інтереси України.

Громадянські якості студентської молоді формуються під час вивчення філософії, соціології, історії України, культурології та інших дисциплін, у коледжі дотримуються звичаїв та обрядів українського народу.
 

В українознавчій підготовці студентів ставляться такі завдання: вивчення історії українського народу, його культури, ментальних характеристик, світорозуміння національних базових цінностей, моральних правових, етичних та естетичних норм, процесу самоусвідомлення й утвердження України як політичної нації і держави, усвідомлення місця українців серед народів і культур світу.

Проводяться відкриті виховні години, присвячені видатним діячам України, гетьманам, письменникам, святкуванню традиційних свят українського народу.
Наприклад: “Без верби і калини – нема України”; “Доля січових стрільців”; “Щедрий вечір”;  “А вже Покрова відцвіла”; “Прийди до серця Україна”; “Як наші діди парубкували” і інші.

В коледжі стало доброю традицією проводити тижні циклових комісій. Під час тижнів проводяться зустрічі з працівниками споживчої кооперації, податкової інспекції, управління захисту прав споживачів.

Між студентськими групами проводяться конкурси на кращу газету, кращу виставку рекламних засобів, кулінарних та кондитерських виробів.
Всі конкурси супроводжуються цікавими заходами – виставками вишиванок, концертами художньої самодіяльності де студенти співають українські пісні, танцюють народні танці.

В гуртожитках коледжу проводяться бесіди: “Звичай нашого народу”, “Їх іменами названо вулиці”, “Я візьму той рушник, постелю наче долю”, “За тиждень Великдень”. Проведені вечори відпочинку на тему: “Святкова Вечеря”; “О рідне слово, що я без тебе” (до Шевченківських днів) та інші.

Стало традиційним в коледжі і вшанування наших ветеранів – педагогів. Два рази в рік, до Дня вчителя і до дня Перемоги ми запрошуємо їх в коледж.
Координаційним громадським центром в коледжі стала Рада з соціального захисту студентів та учнів, в роботі якої передбачено: організацію індивідуального консультування по вирішенню внутрішньо-особистих проблем студентів, здійснення психологічної підтримки їх під час екзаменаційних сесій, надання психологічної допомоги в позбавленні згубних звичок і організації пропаганди здорового способу життя.

Крім цього, в коледжі працює рада з профілактики правопорушень, робота якої спрямована на профілактику та попередження правопорушень серед студентів та учнів, надаючи методичну допомогу класним керівникам в організації виховної роботи.

З загальноколеджевих заходів правового виховання проводиться тиждень правових знань, в програмі якого зустрічі з представниками прокуратури, суду, правоохоронних органів, вечір запитань та відповідей з правової тематики.

Коледж підтримує зв’язки з Рівненським обласним центром здоров’я, з соціальною службою молоді.
 

Медичними працівниками центру здоров’я проводяться лекції, розроблені рекомендації з питань профілактики наркоманії, СНІДУ, різні пам’ятки, які використовуються класними керівниками під час проведення виховних годин.

Крилата фраза Е.Достоєвського “Краса врятує світ” визначає значення в виховному процесі естетичного виховання. Для студентів коледжу естетичне виховання – не тільки формування розуміння прекрасного, в майбутньому – ознака високої культури обслуговування, адже готують тут спеціалістів та робітників для сфери обслуговування.

Екологічне виховання студентів та учнів, передбачає виховання екологічної грамотності, свідомого відношення до природи та розуміння її активного захисту, оскільки випускники, які в майбутньому будуть очолювати підприємства різних форм власності, повинні розвивати свою екологічну культуру, формувати навички прийняття екологічно грамотних, управлінських рішень.

Традиційними в коледжі стали тематичні екскурсії: “Вивчай свій край” по місту Рівне та в обласний краєзнавчий музей, по Рівненщині “Козацькі могили”, в “Почаївську Лавру”, та ін.

Студентські роки – неповторні, адже це час молодості, кохання і мрій. Як зробити, щоб пам’ять про них збереглася надовго? Для цього, після кожного виховного заходу, в коледжі випускаються фоторепортажі, альбоми. Минуть роки, зустрінуться колишні однокурсники, переглянуть фотографії і перенесуться в роки далекої студентської юності.

В коледжі також проводяться такі заходи, як посвята першокурсників в студенти, святкування Дня працівників освіти, Міжнародного дня студента, вечорниці на свято Андрія, щедрівки та колядки; Шевченківські дні, День матері, День споживчої кооперації, День відкритих дверей, змагання команд КВК, конкурси “Міс коледжу ”, “Любов з першого погляду”, обрядові вистави, зустрічі з цікавими людьми, конференції, круглі столи, тематичні вечори, відкриті виховні години, дискотеки, екскурсії, культпоходи, систематично випускається загальноколеджева газета, функціонує музей історії коледжу та споживчої кооперації області.

Важливою є діяльність рад студентського самоврядування гуртожитків. У двох гуртожитках, де проживає більшість студентів, створено всі умови для їх навчання і відпочинку.

Студентські роки – це найкращі роки в житті кожної людини. У коледжі, за час навчання, кожен студент може вибрати собі заняття в багатьох гуртках художньої самодіяльності.

Систематично працюють такі гуртки художньої самодіяльності як: художнього читання, ансамбль “Співуча Рівненчанка”, клуб КВК, клуб поетів-початківців “Пролісок”.

Гуртківці беруть активну участь в усіх культмасових заходах коледжу, вони є постійними учасниками міських, обласних оглядів, конкурсів, фестивалів.
Стало традицією проведення в коледжі культурно-масових заходів серед студентів – фестивалів, оглядів, конкурсів, тематичних вечорів, конкурсів команд КВК, вечорів відпочинку та інші.

Змістовні тематичні художньо-музичні виховні заходи готують і проводять навчальні групи під керівництвом класних керівників.

Добре спланована виховна робота, активна участь студентів і працівників коледжу в художній самодіяльності, виховних заходах є невичерпним джерелом духовності, відродження нашої національної культури.
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури