облспоживспілка
 
Загальна характеристика коледжу
 
Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації. У 2010 році відзначив свій 70-ти річний ювілей. За цей період було підготовлено більше 30-ти тисяч дипломованих фахівців як для системи споживчої кооперації, так і для підприємств та організацій різних форм власності.
 
Багато випускників коледжу стали добрими фахівцями, справжніми організаторами, керівниками підприємств споживчої кооперації та різних галузей народного господарства Рівненщини і України.
 
Випускниками навчального закладу в свій час були перший Президент України, депутат Верховної Ради Л.М. Кравчук, доктор економічних наук, професор Полтавського університету споживчої кооперації України Б.В. Зима, доктор економічних наук, професор Київського педагогічного інституту ім. М. Драгоманова О.П. Гош та багато інших.
 
На нинішньому етапі в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями "Правознавство", "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит", "Фінанси і кредит" спеціалізація "Банківська справа", "Товарознавство та комерційна діяльність", "Товарознавство та комерційна діяльність" спеціалізація "Товарознавство в митній справі", "Виробництво харчової продукції", "Ресторанне обслуговування" та робітничих професій "Кухар", "Кондитер", "Офіціант", "Бармен", "Продавець". З 2008 року  здійснюється набір на базі  базової загальної середньої освіти.
 
Студенти коледжу здобувають і додаткові професії "Оператор комп’ютерного набору", "Кухар", "Кондитер", "Офіціант", "Бармен", "Продавець ІІІ – IV розряду".
 
Навчально-виховний процес в коледжі здійснює висококваліфікований викладацький колектив, який забезпечує належну підготовку конкурентноспроможних на ринку праці спеціалістів. В коледжі працює більше 100 педагогічних працівників, з яких: 50% з вищою кваліфікаційною категорією, 10 відмінників освіти України.
 
Відповідає вимогам і матеріально-технічна база коледжу, яка постійно вдосконалюється та розширюється, всі кабінети і лабораторії обладнані сучасними технічними засобами навчання, функціонують навчальні магазини продовольчих та непродовольчих товарів, сучасний лабораторний комплекс (сюди входять лабораторія приготування їжі, лабораторія кондитерської продукції, дегустаційна зала на 45 місць, кабінет для проведення інструктажів), лабораторія касового та вагового обладнання, лабораторії хімії, технохімконтролю та стандартизації, спортивна зала і актова зала на 210 місць.
 
В коледжі функціонує 45 навчальних кабінетів, бібліотека з філією і читальним залом, електронна бібліотека, 8 комп’ютерних класів. Всі комп’ютери об’єднані у локальну мережу та підключені до мережі Інтернет.
 
На відповідних курсах була здійснена підготовка всіх педагогічних працівників коледжу по оволодінню навичками роботи з ПК. Для підвищення рівня організації навчально-виховної роботи функціонує пакет комп’ютерних програм "Деканат", впроваджена програма "Бібліограф".
 
Навчальна практика студентів проходить у відповідно оформлених кабінетах, лабораторіях коледжу, виробнича – на передових підприємствах, в організаціях споживчої кооперації та інших форм господарювання.
Успішно використовуються в навчально-виховному процесі радіовузол, систематично проводяться зустрічі з працівниками соціальної служби молоді, правоохоронних органів, працівниками податкової служби, активно працюють предметні гуртки, випускається внутрішньоколеджева газета "Студентські обрії". В 1980 році в коледжі створений музей історії технікуму-коледжу та споживчої кооперації Рівненщини, якому в 2002 році присвоєно звання народного. В музеї нараховується близько 400 експонатів, серед яких друковані видання, фотографії, альбоми, старовинні речі, вироби. Доброю традицією стало розпочинати знайомство першокурсників з навчальним закладом з його відвідування. Такий захід сприяє формуванню інтересу до галузі споживчої кооперації як повноцінної складової національної економіки.
 
Працюють в коледжі і гуртки художньої самодіяльності "Берегиня", "Ерудит", клуб "Дозвілля", гуртки за інтересами "Молода господиня", "Умілі руки". Цікавими і захоплюючими є професійні конкурси на звання "Містер коледжу" та "Міс коледжу", "Бухгалтерський облік – ділова мова бізнесу", тижні технологів ресторанного господарства тощо. Для гармонійного розвитку, формування особистості майбутнього фахівця, розвитку здібностей, інших потреб студентів в коледжі організовано студентське наукове товариство. А ще наші студенти незмінні учасники науково-практичних конференцій серед кооперативних навчальних закладів України, що проводяться Укоопспілкою. Беручи в них участь, студенти мають можливість проявити свої здібності і досягти певних успіхів.
 
Крім трьох навчальних корпусів, коледжу належить два гуртожитки, де для послуг студентів працює перукарня, майстерня з ремонту взуття, душова, пральня. До послуг батьків, які відвідують мешканців гуртожитку, в наявності є обладнані гостьові кімнати.
 
Медичне обслуговування студентів забезпечує сучасно обладнаний оздоровчий пункт. Студенти також мають можливість комфортно відпочити в студентському кафе.
 
Змістовно працює в гуртожитку студентський клуб "Берегиня", члени якого проводять цікаві екскурсії у створеному ними музеї-світлиці з історії розвитку поліського краю, інші виховні заходи, що сприяють відродженню національних традицій українського народу. Викликає зацікавлення оформлення третього поверху за назвою "Історія президентства", четвертого – "Життя і творчість Т.Г. Шевченка", поета, ім’я якого стало символом нашого народу, увійшло в скарбницю світової та загальнолюдської культури. Студентська рада періодично поновлює стенди за такими напрямками, як "Наш побут і розваги", "За здоровий спосіб життя". Стало традицією проведення в коледжі тематичних виховних годин, присвячених Дню Захисника Вітчизни, що є своєрідним уроком для патріотичного виховання студентів. Щемлива пам'ять нащадків, подих історії, гарно продуманий сценарій розвивають незгасну віру в ідеали добра, в кращу долю рідного народу, щиру вдячність за мужність патріотам-захисникам Батьківщини. Хвилиною мовчання віддають слухачі шану пам’яті воїну-афганцю, випускнику 1984р Василю Прищепі, який за бойові заслуги нагороджений орденом Червоної Зірки (посмертно).
 
Органічною частиною навчально-виховного процесу є фізична підготовка студентів та учнів коледжу. Викладацький колектив фізичної культури з відповідальністю формує фізичні здібності вихованців, зміцнює їх здоров’я. Наш спортивний колектив 15 років поспіль виборює призові загальнокомандні місця в спартакіадах міста та області серед ВНЗ І – ІV рівня акредитації та здобуває цілий ряд спортивних перемог з різних видів спорту.
 
У коледжі діє комплексна спортивно-оздоровча програма, спрямована на масове залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, працює 7 спортивних секцій. Традиційним стало проведення "Дня здоров’я" для студентів та учнів нового набору, що проводиться на базі оздоровчого табору коледжу в с. Хотинь.
 
В коледжі щорічно проводиться спортивне свято, на яке запрошують видатних спортсменів області та України, керівництво обласної ради ФСТ "Колос". На святі відзначають нагородами провідних спортсменів коледжу, з захопленням спостерігають за показовими виступами гостей-спортсменів, проводять цікаві спортивні вікторини, конкурси, ігри.
 
Важливе місце в житті коледжу відводиться студентському самоврядуванню, очолюваному активними, ініціативними студентами, робота яких спрямована на організацію дозвілля, побуту, вирішення тих чи інших проблем.
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури