облспоживспілка
 

Рівненський кооперативний
економіко-правовий коледж

- вищий навчальний заклад І рівня акредитації
 
Високий рейтинг серед навчальних закладів міста, області та поза її межами.
 

Заснований у 1940 році

 • 2010 рік70-річний ювілей
 • підготовлено близько 30 тисяч фахівців
 • Акредитований, має ліценції та сертифікати про акредитацію на всі спеціальності.
 • Навчається близько 1500 студентів з різних областей України на денній та заочній формах навчання.
 • Студентів навчають близько 100 педагогічних працівників, з яких майже половина мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 викладачів є відмінниками освіти України
 • Матеріально-технічна база складається з трьох навчальних корпусів та двох гуртожитків. Студенти повністю забезпечені гуртожитком.
 
Всі кабінети і лабораторії коледжу обладнані сучасними технічними засобами навчання.
 
Функціонують навчальні магазини продовольчих та непродовольчих товарів, 6 лабораторій комп’ютерної техніки з доступом в Інтернет, лабораторії касового та вагового обладнання, лабораторії хімії, сучасний лабораторний комплекс, який включає лабораторію приготування їжі, лабораторію кондитерської продукції, дегустаційну залу тощо.
 
В коледжі є спортивна та актова зали, бібліотека з філією і читальною залою.
 
Навчальна практика студентів проходить у відповідно обладнаних кабінетах, лабораторіях коледжу, виробнича – на передових підприємствах різних форм господарювання.
 
Протягом навчання студенти та учні здобувають додаткові професії “Оператор комп’ютерного набору”, “Продавець”, “Офіціант”, “Бармен”.
 
Активно працюють предметні гуртки, випускається газета “Студентські обрії”. Наші студенти незмінні учасники науково-практичних конференцій, конкурсів «Кращий за професією». Працюють і гуртки художньої самодіяльності, гуртки за інтересами. Цікавими і захоплюючими є професійні конкурси на звання “Містер коледжу” та “Міс коледжу”, “Бухгалтерський облік – ділова мова бізнесу”, тижні технологів ресторанного господарства тощо.
 
У коледжі діє комплексна спортивно-оздоровча програма. Працює 7 спортивних секцій з багатьох видів спорту, проводяться спартакіади,  Дні здоров’я, спортивні вечори, туристичні походи. 15 років поспіль спортивний колектив коледжу виборює перші загальнокомандні місця в спартакіаді міста, області та  спортивних змаганнях інших регіонів України. Традиційним стало проведення “Дня здоров’я” для студентів та учнів нового набору, що проводиться на базі оздоровчого табору коледжу в с. Хотинь.
 

Коледж входить у склад навчального комплексу "Академія", створеного на базі Львівської комерційної академії та "Освіта" на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Львівська комерційна академія здійснює підготовку бакалаврів та спеціалістів на базі коледжу за спеціальностями "Правознавство", "Бухгалтерський облік" і "Товарознавство та комерційна діяльність".

 
Крім того, наші випускники мають можливість  продовжити навчання за фахом на ІІІ – ІV  курсах у інших ВНЗ ІІІ – ІV  рівня акредитації.
 
У порівнянні з навчанням в інституті - навчання в коледжі дає більше практичних умінь та навичок, а також забезпечується значна економія коштів при оплаті за навчання!
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури