облспоживспілка
 
Бібліотека коледжу
 
 
Історія України невіддільна від історії бібліотек. Вже не одне покоління випускників коледжу прилучається до цілющих духовних джерел бібліотеки Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.
 
Багатьом вона відкрила шлях у неозорий світ книг і знань, допомогла здобути освіту, стати кваліфікованим фахівцем, освіченою і культурною особистістю.
 
Безцінним духовним і матеріальним надбанням є її багатий книжковий фонд, який комплектується економічною літературою, виданнями про бухгалтерський облік, банківську справу, фінансування, торгівлю. Книгозбірня коледжу налічує понад 50 тисяч примірників книг. Покращення наочної пропаганди книги здійснюється шляхом розкриття книжкового фонду через тематичні книжкові виставки, книжкові полиці, перелік джерел для самостійного пошуку.
 
В бібліотеці студентів зустрічають досвідчені бібліотекарі, які швидко і професійно знайдуть потрібну літературу, запропонують новинки, що щойно надійшли в бібліотеку, періодичні видання, які також є на бібліотечних полицях і допоможуть не тільки якісно підготуватись до знань, але і розширити свій кругозір, бути в курсі усіх сучасних новин. Бібліотекарі володіють прийомами і навиками бібліотечної роботи, головний принцип якої визначається формулою: кожному читачу – потрібну йому книгу.
 
Бібліотечний фонд коледжу складають, перш за все підручники з тих предметів, які вивчаються і , звичайно, художня література з усіх галузей знань. Багата бібліотека і на довідкову літературу. А це: словники, енциклопедії та ін.
 
В багатолітній практиці складався і розширювався діапазон інформаційних ресурсів з обслуговування студентів: це інформаційно бібліографічна робота, масова робота, індивідуальна робота з читачами в просторих залах бібліотеки з метою самоосвіти і самовиховання.
 
Помітно високим є рівень використання періодичних спеціальних видань, газет і журналів, широкою є і амплітуда масових заходів(читацькі конференції, літературно-музичні композиції, бібліографічні огляди, зустрічі з поетами і письменниками), що сприяє вихованню гуманізму, національної свідомості, повазі до історії і культури України.
 
Масові заходи коледжу часто проводяться в читальному залі бібліотеки: уроки історичної пам’яті, тематичні вечори, вечори-портрети, зустрічі з відомими людьми, обговорення цікавих статей тощо. В бібліотеці функціонують постійно-діючі виставки: «Україна. Національне і духовне відродження», «Гомери України», «Володар пензля і пера», «Чорнобиль – гірка трава», Знання закону – фундамент Держави», Ти наше диво калинове, кохана материнська мова», «Літературна Рівненщина», «Центр інформації про кооперативний рух», нові надходження, «Працювати в торгівлі цікаво» і тд., що викликає жвавий інтерес до книги, як вічного джерела знань.
 
 
 
 

Директор коледжу С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури
 
доска комбинированная меловая маркерная