облспоживспілка
 
Спортивно-масова робота, її роль в оздоровленні студентів та працівників коледжу
 
Фізичне виховання, як навчальна дисципліна в вищих навчальних закладах, виконує важливу соціальну роль, сприяє підготовці висококваліфікованих спеціалістів, збереженню і зміцненню здоров’я учнів та студентів, підтриманню їх високої працездатності протягом усього періоду навчання, прищепленню навичок здорового способу життя і вихованню постійного інтересу та звичок до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
 
Фізичне виховання в коледжі здійснюється в формах, які взаємопов’язані, доповнюють одна одну та являють собою єдиний процес фізичного виховання учнів і студентів. Це:
 1. навчальні заняття;
 2. тренувальні заняття в спортивних секціях;
 3. спортивні та фізкультурно-оздоровчі заходи.
 
Всі ці форми переплітаються на всіх етапах розвитку фізичної культури і спорту.
 
1954 рік. Випускник Львівського державного інституту фізичної культури, діючий спортсмен, Герасимчук П.А. почав зміцнювати спортивну базу технікуму, яка на той час була відсутня. Ним було обладнано приміщення для проведення занять з початкової військової підготовки і цивільної оборони, а також занять з фізичного виховання, які на той час часто проводились і в парку ім. Т.Г. Шевченка.
 
Команди технікуму в цей період почали виступати на чемпіонатах міста, області, республіканських змаганнях, де посідали призові місця.
 
Відомими спортсменами цього періоду були майстри спорту Леонід Захаров, Віктор Сирочук, Володимир Серветник, Олександр Бойко, а також призери, чемпіони міста і України серед кооперативних технікумів Ганна Солтис, Юрій Іванов, Віталій Стефанович, Світлана Наумчук, Юрій Герасимчук, Микола Лецкалюк, Олександр Габрель, Леонід Довгенко.
 
1965 рік… Побудований новий корпус з спортивним залом і спортмайданчиками, збільшилась кількість навчальних груп до 32. Спортсмени технікуму, виїхавши в с. Хотинь, заклали основу для майбутнього спортивно-оздоровчого табору, який розміщений в мальовничому місці біля річки Горинь, де кожного літа оздоровлюються студенти і працівники технікуму. З часу його заснування технікум постійно виходив переможцем республіканського конкурсу по організації відпочинку студентів в канікулярний період. Спортивно-оздоровчий табір багато років був визнаний найкращим з усіх таборів кооперативних технікумів України. Про успішну роботу спортивно-оздоровчого табору технікуму відділом навчальних закладів Укоопспілки випущено відповідний буклет.
 
Викладачами фізичного виховання в цей час працювали: Яндала Т.В., Коваль В.М., Панченко М.В., Комар П.М., Волков О.В., Чабан В.Д., Герасимчук В.К, Кириленко М.А., керівником фізвиховання – Герасимчук П.А.
 
Технікум неодноразово був лідером серед середніх спеціальних навчальних закладів міста Рівне, став одним із переможців Всесоюзного конкурсу на кращу постановку роботи по підготовці значківців ГПО, за що був нагороджений грамотою ЦК ВЛКСМ. Збірна команда технікуму з велоспорту виступає на Всесоюзних змаганнях серед кооперативних технікумів.
 
Спортивний колектив технікуму приймав участь в республіканській спартакіаді студентів середніх спеціальних навчальних закладів Укоопспілки, став призером спартакіади з багатоборства ГПО, кульової стрільби і чемпіоном спартакіади серед працівників кооперативних технікумів, що проходила в м. Вінниці.
 
В технікумі підготовлено три майстри спорту:

Кондрашову Тетяну

–   чемпіонку області і України з кульової стрільби;

Трофимчука Миколу

–   чемпіона області, срібного призера Кубка України з легкої атлетики (штовхання ядра), срібного призера Всесоюзної спартакіади студентів СТНЗ Центроспілки;

Кобзара Віктора

–   чемпіона ЦР ДСТ “Колос”, призера Всесоюзної спартакіади агропромислового комплексу з бігу на ковзанах на 3000 м.

 
Спортивно-масова і оздоровча робота в коледжі проводиться на рівні сучасних вимог. Це робота спортивних секцій, проведення спартакіад коледжу серед навчальних груп і відділень, туристичні походи, «Дні Здоров’я».
 
В восьми спортивних секціях з різних видів спорту займається більше 120 студентів, результатом роботи яких є успішні виступи наших спортсменів на змаганнях різного масштабу.
 
На протязі 20-ти років поспіль наш навчальний коледж виборює перші та призові місця в спартакіаді м. Рівного серед ВНЗ І-ІІ р.а., був неодноразовим призером спартакіади облради ФСТ «Колос».
 
Наші спортсмени успішно виступають і в індивідуальних видах спорту. Неодноразово стають чемпіонами та призерами обласного центру.
 
Нагородження за І-ше місце в спартакіаді м.Рівного 2008 року
 
На протязі останніх років найуспішніше в міських та обласних змаганнях виступають:
 
 1. команда наших стрільців, які неодноразово виборювали звання чемпіонів обласного центру серед всіх колективів фізичної культури (тренер Кондратюк П.П.).
 2. команда з гирьового спорту та армспорту (тренер Трофимчук М.В.).
 3. команда футболістів (тренер Гордійчук Ю.В.).
 4. команда баскетболісток (тренер Січовий І.М.).
 5. команда легкоатлетів (тренер Петрушко С.Г.).
 6. команда з шахів – шашок (тренер Трофимчук М.В.).
 
З 2007 року наші спортсмени приймають участь в студентських спортивних іграх України серед ВНЗ Укоопспілки з міні – футболу, волейболу (жінки), настільного тенісу.
 
На зональних змаганнях в м. Чернівці наші волейболісти та футболісти вибороли бронзові нагороди.
 
Вже стало доброю традицією проводити щорічно спортивний вечір, на якому колектив фізкультури нашого навчального закладу підводить підсумки своєї роботи, вшановує тих спортсменів, що гідно відстоювали спортивну честь технікуму на змаганнях минулого спортивного сезону.
 
На спортивний вечір запрошувались відомі спортсмени Рівненщини, такі як:
 1. Скварук Андрій – заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу (Афіни 2006р.) з метання молоту.
 2. Омельчук Олег – чемпіон світу з кульової стрільби серед юніорів, учасник Олімпійських ігор в Пекіні (2008р.-4-те місце), рекордсмен України.
 
 
3. Паламарчук Руслан – майстер спорту України з гирьового спорту, рекордсмен книги рекордів Гінеса України.

 
4. Маліновська Оксана – майстер спорту України з гирьового спорту, дворазова срібна призерка чемпіонату світу з гирьового спорту.

 
5. Стасюк Сергій – чемпіон світу з армспорту серед юніорів 2006р.

          

 
6. Козаченко Тетяна учасниця зимових Олімпійських ігор (4-те місце) з фрістайлу.
 
Студенти – спортсмени завжди були раді таким зустрічам, на яких гості з радістю ділились своїми секретами успіхів на змаганнях.
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури