облспоживспілка
 
Відділення коледжу
 
 
 
 
Економічне відділення
 
Економічна освіта та виховання завжди були в центрі уваги нашої держави.
 

Економічне відділення коледжу готує висококваліфікованих спеціалістів, максимально адаптованих до випробувань і труднощів сучасного соціально-економічного життя.

Підготовка спеціалістів економічного профілю ведеться практично з дня заснування технікуму.

На відділенні протягом багатьох років проводилась підготовка молодших спеціалістів за кваліфікаціями "Бухгалтер", "Бухгалтер-економіст", "Плановик", "Технік-економіст", "Молодший спеціаліст з банківської справи" та "Молодший спеціаліст з фінансів і кредитів".

За весь період діяльності на відділенні було підготовлено 6719 бухгалтерів, 1498 плановиків-економістів, 279 молодших спеціалістів з банківської справи та 277 молодших спеціалістів з фінансів.

Багато випускників відділення працювали і працюють в різних галузях діяльності народного господарства України.

Першими з них були Демчук В.В. – колишній заступник голови правління Рівненської облспоживспілки, Ярмош В.Ф. – колишній начальник планово-економічного управління облспоживспілки, Марчук О.М. – колишній директор фірми “Одяг”.
 
Серед наших випускників :

Л.М. Кравчук

–   перший Президент незалежної України,

Б.В. Зима

–   професор Полтавського кооперативного інституту, доктор економічних наук;

Я.А. Редько

–   колишній начальник фінансового управління Рівненської обласної державної адміністрації, та інші.

 
На відповідальних посадах трудяться випускники відділення в системі споживчої кооперації Рівненщини:

Дубарець С.М.

– заступник голови правління Рівненської облспоживспілки;

Колодич М.П.

– заступник голови правління Рівненської облспоживспілки

Вознюк В.Ф.

–   заступник начальника управління бухгалтерського обліку , звітності та корпоративних прав облспоживспілки

Чухрай К.М.

–   голова правління передового в системі споживчої кооперації області Березнівського районного споживчого товариства;

та багато інших.

 

Чимало випускників відділення обрали для себе стежку викладача. Тривалий час технікум очолював, працюючи директором, випускник економічного відділення 1954 року, Кривоблоцький Іван Олександрович.

Багато років натхненної праці віддала кооперативному технікуму випускниця відділення, колишній начальник планового відділу Рівненської райспоживспілки, викладач кооперативного технікуму Пастушук О.П.

Ряди викладачів коледжу поповнили випускники відділення Магас В.Г., Молчанець Л.А., Новікова Т.М. Тривалий час очолювали відділення Тимченко Є.П., Білецька М.Д.

На сучасному етапі на відділенні проводиться підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит" та "Фінанси і кредит" спеціалізація "Банківська справа".
 

Випускник коледжу, молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку призначений для обліково-економічної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на первинних посадах завідувача каси, бухгалтера, бухгалтера-ревізора та інших.

Молодші спеціалісти з фінансів та банківської справи  готуються для професійної діяльності у фінансово-кредитній системі і призначені для роботи в регіональних управліннях Національного банку України і обласних управліннях, розрахункових центрах, комерційних банках, спеціалізованих фінансово-кредитних підприємствах на первинних посадах економіста, бухгалтера, старшого контролера-оператора, старшого контролера-касира та інших.

До послуг студентів просторі лекційні аудиторії, комп’ютерні класи з найновішими моделями комп’ютерів, де вони освоюють програму "1С. Бухгалтерія", добре обладнані кабінети облікових дисциплін, економіки і аналізу галузей діяльності, фінансування, банківської справи та інші, де студенти мають можливість працювати самостійно над поглибленим вивченням дисциплін.

На заняттях в коледжі студенти отримують базові знання, вміння та навички. Ці вміння продовжують формуватись на підприємствах та організаціях системи Рівненської облспоживспілки та інших форм власності, де студенти проходять технологічну практику з квітня по травень.

Провідну роль в підготовці спеціалістів на відділенні відіграють циклові комісії обліково-економічних дисциплін та комп’ютерних технологій.
Викладачі відділення продовжують традиції, закладені нашими корифеями-викладачами Філіпчуком Л.Д., Вишневською М.М., Бойко С.А.

Підготовку фахівців проводять досвідчені викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін: Магас В.Г.– голова комісії , Баковецька О.М. – завідувач економічного відділення, Молчанець Л.А., Доєнко В.І., Мухаровська О.В.,  Опанасюк Е.О – директор Рівненської філії АКБ "Укоопспілка" , а також циклової комісії комп’ютерних технологій: Сливка С.А. голова комісії, Миронець В.С., Михалюк С.М. та інші. Всі вони докладають багато зусиль для того, щоб випускники відділення стали висококваліфікованими спеціалістами і знайшли себе на ринку праці.
Баковецька О.М.

Тривалий час очолювали циклові комісії облікових та економічних дисциплін Назарова С.С та Дмитрук В.Я.

В 1999 році за плідну працю на педагогічній ниві по підготовці фахівців бухгалтерської справи, колектив викладачів економічного відділення нагороджено Почесним дипломом федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України та фінансового Управління Рівненської облдержадміністрації.
Життя студентів цікаве не тільки навчанням, а й змістовним відпочинком.
Студенти відділення приймають активну участь у художній самодіяльності та спортивно-масовій роботі.

На відділенні проводяться виховні заходи: конкурс "Сходинки до profi" в рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін; зустрічі з кращими працівниками бухгалтерського обліку системи Рівненської облспоживспілки., податкових та фінансових органів, банківських установ.

Більше 25 років відділення очолює Баковецька О.М., яка закінчила Московський кооперативний інститут та педагогічний факультет цього ж інституту. Здобувши вищу освіту, вона розпочала свою трудову діяльність в Рівненському кооперативному технікумі де і працює в даний час. Ольга Михайлівна – досвідчений, висококваліфікований фахівець своєї справи. За її зовнішньою стриманістю приховується величезна турбота про своїх вихованців, які завжди про це пам’ятають.
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури